TLC Rental – wynajem, dystrybucja systemów zabezpieczeń krawędzi EPS, ogrodzeń tymczasowych oraz schodów mobilnych.

  • Skandynawska tradycja i doświadczenie
  • Kompleksowa obsługa: Wynajem – Sprzedaż – Serwis
  • Wprowadzamy nowoczesne technologie i standardy do zastosowania w branży budowlanej w zakresie bezpieczeństwa
  • 9 Oddziałów w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Toruń

Oferujemy sprzedaż oraz wynajem tymczasowych (mobilnych) systemów ogrodzeniowych w dwóch podstawowych wariantach: pełne typu SMART (przęsła wypełnione blachą trapezową) oraz AŻUROWE (siatka na stelażu metalowym).

Naszą nowością są systemy zabezpieczeń krawędzi, otworów technologicznych i ciągów komunikacyjnych EPS wraz z tymczasowymi schodami do wykopów i schodami do kontenerów.

TLC Rental obsługuje ponad 1500 inwestycji budowlanych. Posiadamy ponad 250 000 mb ogrodzeń tymczasowych i systemów zabezpieczeń EPS oraz 1200 szt. schodów i podestów w wynajmie.

Niezależnie od wielkości projektu budowlanego zapewniamy kompleksową obsługę Klienta zarówno w ofercie wynajmu jak i sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wyspecjalizowanie się w wybranej grupie produktów sektora obsługi inwestycji budowlanych i przemysłowych, oraz uzyskanie dominującej pozycji na rynku. Pozwala to na profesjonalne świadczenie usług związanych z każdym etapem realizacji zlecenia począwszy od doradztwa poprzez transport, montaż i demontaż, aż po serwis.

Inter TLC AB Szwecja – dystrybucja i montaż konstrukcji stalowych o specjalności schody przemysłowe na terenie całej Skandynawii.

Inter TLC GmbH Niemcy -  dystrybucja i montaż konstrukcji stalowych o specjalności schody przemysłowe oraz zabezpieczeńbudowlanych na terenie krajów niemieckojęzycznych.

TLC Sp. z o.o. Polska –  zakład produkcyjny konstrukcji stalowych, biura projektowe, usługi montażu na terenie UE.

Inter TLC Ltd. Wielka Brytania – dystrybucja produktów pozostałych spółek na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii.

Nordweld Tank Building System – wynajem innowacyjnego systemu do budowy zbiorników wielkogabarytowych

Zarejestruj nowe konto

Już masz konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło