1. Czy oferujecie usługę montażu?
Tak, zamawiając zabezpieczenia budowlane,  w tym również ogrodzenia ażurowe czy pełne, istnieje możliwość zamówienia usługi montażu. Cena zostanie określona przez naszego przedstawiciela handlowego na etapie weryfikacji zapytana i przedstawiona w momencie podjęcia z Państwem kontaktu. 


2. Czy po złożeniu zapytania mam czekać na telefon albo wiadomość mailową?
Tak, Państwa zapytanie najpierw przejdzie proces weryfikacji, a następnie nasz doradca techniczno-handlowy podejmie próbę kontaktu.


3. W jaki sposób szacowane są koszty dostawy?
Koszty dostawy ogrodzeń tymczasowych i innych zabezpieczeń budowlanych zależą od wielu czynników. - Rodzaj i masa zamawianego asortymentu, - Odległość miejsca docelowego od najbliższego oddziału terenowego TLC Rental Koszty te szacowane są przez naszego przedstawiciela handlowego na podstawie złożonego zapytania i zostaną przedstawione podczas rozmowy.

3. Gdzie znajdują się oddziały terenowe TLC Rental?
Oddziały terenowe wraz z magazynami znajdują się w 9 miastach w Polsce: Krakowie, Warszawie, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Toruniu.


4. Czy koszty montażu zamówionego asortymentu są stałe?
Nie. Koszty montażu uzależnione są od ilości i rodzaju zamówionego asortymentu oraz są one określane każdorazowo dla danego zapytania.

5. Kto jest właścicielem domeny Zabezpieczenia budowlane?
Właścicielem domeny Zabezpieczenia Budowlane jest firma TLC Rental zajmująca się wynajmem i sprzedażą mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych. Zapraszamy na naszą stronę www.

6. Chcę kupić ogrodzenia budowlane. Jakie akcesoria są niezbędne do poprawnego montażu?
Do poprawnego montażu ogrodzeń budowlanych zarówno ażurowych jak i pełnych, niezbędne są stopy stabilizujące – betonowe lub PVC, oraz klamry służące do spinania ze sobą paneli. Pozostałe akcesoria służą do wzmocnienia szeregu paneli przed podmuchami wiatru, naporem tłumu, lub do zastosowania jako alternatywa dla zazwyczaj stosowanych stóp stabilizujących.

7. Jak szybko obsługiwane są złożone zapytania?
Zapytania zazwyczaj realizowane są w ciągu 48 godzin.

Zarejestruj nowe konto

Już masz konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło