Podesty rozładunkowe, wysuwnice budowlane TUP

help_outlineZapytaj o produkt
Podesty rozładunkowe, wysuwnice budowlane TUP

Podesty rozładunkowe, wysuwnice budowlane TUP

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ulotka podesty rozładunkowe TUP

Typ platformy

TUP 1.25

TUP 1.5

TUP 2.2

Masa

621 kg bez podpór

674 kg z podporami

652 kg bez podpór

705 kg z podporami

730 kg bez podpór

782 kg z podporami

Szerokość podestu (całkowita)

1410 mm

1660 mm

2360 mm

Szerokość powierzchni rozładunkowej

1250 mm

1500 mm

2200 mm

Materiał

Stal i aluminium

Masz pytania?
Zabezpieczenie antykorozyjne
keyboard_arrow_down
Typ podestu
keyboard_arrow_down

Wysuwnice budowlane, znane również jako podesty rozładunkowe, to specjalne platformy służące do rozładowywania towarów na placu budowy oraz transportu materiałów pomiędzy kondygnacjami wznoszonego obiektu. Stanowią one doskonałe uzupełnienie pracy dźwigu. Ich zaletą jest nośność, która umożliwia umieszczenie na nich ładunku o wadze do 4 ton, niezależnie od rozmieszczenia, a także łatwość montażu i transportu. Oferujemy podesty rozładunkowe pomalowane na kolor żółty - doskonale widoczny na budowie z dużej odległości. Przekonaj się, jak szybko i sprawnie można przemieszczać towary i sprzęt na budowie. Zamów wysuwnice wyróżniające się jakością.


Podest wykonany jest ze stalowych i aluminiowych podzespołów, które łatwo przetransportujesz na plac budowy, aby tam skręcić poszczególne elementy w jednolitą konstrukcję. Wykorzystując dźwig dostarczysz podest na właściwą kondygnację i tam zamontujesz ją na jeden z dwóch możliwych sposobów:

  • Przy pomocy podpór podczas montażu między stropami,
  • Poprzez kotwienie do stropu. 

Podest rozładunkowy TUP możesz wykorzystać, aby bezpiecznie dostarczyć materiały budowlane na odpowiednią kondygnację, a następnie je rozładować, lub pozostawić na platformie aby nie przeszkadzały w pracach budowlanych traktując go jako dodatkową przestrzeń magazynową.
Produkt został przebadany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego zgodnie z wytycznymi normy PN-EN 12811-3.

Jako firma kładąca duży nacisk na bezpieczeństwo na placu budowy, podest wyposażony został w uchwyty do szelek bezpieczeństwa, a aluminiowa, ryflowana podłoga zapobiega poślizgnięciu się podczas korzystania z podestu.

Oferowane przez nas rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści:

  • 3 dostępne szerokości: 1,2m, 1,5m, 2,2m 
  • Wysoka mobilność i łatwa logistyka: podest transportowany jest w podzespołach, które skręcane są na miejscu co pozwala zredukować koszty transportu i składowania
  • Wytrzymałość konstrukcji: podest wytrzyma obciążenie nawet 4 000 kg niezależnie od rozmieszczenia ciężaru na podeście
  • Trwałość: Podest w standardzie malowany jest proszkowo. Na życzenie klienta może być również ocynkowany ogniowo (za dopłatą).

Podest rozładunkowy z racji tego, że wystaje poza obrys budynku, może zostać wykorzystany jako dodatkowe miejsce na Twoją reklamę.

Zarejestruj nowe konto

Już masz konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło